Zobrazujem 1 - 3 z 3 receptov
07. október 2020 (streda) - 10:31
Doba prípravy:
25 min.
Počet porcií:
2
Náročnosť:
Ľahké

Kto by nemal rád hamburger? Ja vám odporúčam nekupovať ho v rýchlom občerstvení ani predpripravený v obchode, ale urobiť si ho doma podľa môjho receptu. Nie je to také zložité, akoby sa na prvý pohľad mohlo zdať. Či už si fašírky a žemle vyrobíte sami alebo si ich kúpite, aspoň budete vedieť, čo ste do neho naozaj dali a zistíte, ako vám chutí najviac. Doba prípravy aj náročnosť samozrejme závisia od toho, či zvolíte verziu kompletne domáci burger alebo si prípravu zjednodušíte nákupom predpripravených surovín.

20. júl 2020 (pondelok) - 17:39
Doba prípravy:
100 min.
Počet porcií:
12
Náročnosť:
Mierne náročné

Domáci burger nie je dokonale domácim burgrom, ak na prípravu použijeme kúpenské žemle. Skúste recept na žemle bez éčok, posypané sezamom, chutné, mäkké a nie prehnane sladké, ako sú tie vo fastfoodoch.

01. júl 2020 (streda) - 14:46
Doba prípravy:
30 min.
Počet porcií:
4
Náročnosť:
Ľahké

Tento recept na domáci burger s grilovaným camembertom, rukolou a brusnicovým džemom v sebe skrýva skvelú kombináciu syra so sladkými brusnicami. Tentokrát to nie je verzia pre vegetariánov, pretože je v ňom slaninka, ale ak by ste si ho aj tak chceli dať, nič sa nestane, keď ju vynecháte ;-)

Gastro tips