Zobrazujem 1 - 4 z 4 receptov
06. apríl 2021 (utorok) - 16:22
Doba prípravy:
60 min.
Počet porcií:
4
Náročnosť:
Ľahké

Kurací perkelt sa dá robiť na X spôsobov a je len na vás či vo vašom recepte použijete celé kura, alebo len prsia, či stehná. Ja mám z kuraťa najradšej horné stehná, a keďže som lenivý variť halušky, robievam ich väčšinou s kolienkami.

16. február 2021 (utorok) - 09:30
Doba prípravy:
30 min.
Počet porcií:
4
Náročnosť:
Ľahké

Ak vaše deti nemajú rady brokolicu, lebo je zelená, vyskúšajte im pripraviť tento náš recept. Sú v ňom kolienka, ktoré naše ratolesti zbožňujú a omáčka je síce brokolicová, ale je v nej aj smotana, takže jej odstrašujúca farba sa tým trochu zmierni.

09. november 2020 (pondelok) - 13:50
Doba prípravy:
45 min.
Počet porcií:
4
Náročnosť:
Ľahké

Ak neviete deti donútiť zjesť zeleninu a už vôbec nie špenát, odporúčame vám tento recept na kolienka so syrovou omáčkou. Ak zvolíte ešte aj ich celozrnnú verziu, podporíte tým vaše zdravie aj zdravie vašich detí a uvidíte, že sú naozaj dobré. Dokonca chuťou trochu pripomínajú syrokrémové halušky, ale bez hory riadu, šúpania, strúhania a varenia zemiakov ;-)

12. september 2020 (sobota) - 16:37
Doba prípravy:
25 min.
Počet porcií:
5
Náročnosť:
Ľahké

V podstate môžete v tomto recepte použiť akékoľvek cestoviny, ale my sme mali ako deti najradšej kolienka. Smotanovo-syrová omáčka sa ku nim hodí naozaj vynikajúco a kukuričke sa potešia hlavne vaše ratolesti. Vďaka nej je jedlo sladšie, a to deti priam zbožňujú.

Gastro tips