Zobrazujem 1 - 4 z 4 receptov
07. október 2020 (streda) - 10:31
Doba prípravy:
25 min.
Počet porcií:
2
Náročnosť:
Ľahké

Kto by nemal rád hamburger? Ja vám odporúčam nekupovať ho v rýchlom občerstvení ani predpripravený v obchode, ale urobiť si ho doma podľa môjho receptu. Nie je to také zložité, akoby sa na prvý pohľad mohlo zdať. Či už si fašírky a žemle vyrobíte sami alebo si ich kúpite, aspoň budete vedieť, čo ste do neho naozaj dali a zistíte, ako vám chutí najviac. Doba prípravy aj náročnosť samozrejme závisia od toho, či zvolíte verziu kompletne domáci burger alebo si prípravu zjednodušíte nákupom predpripravených surovín.

03. august 2020 (pondelok) - 15:17
Doba prípravy:
60 min.
Počet porcií:
4
Náročnosť:
Ľahké

Kto by nepoznal staré, dobré, osvedčené fašírky? V mnohých domácnostiach patrí fašírka ku častým a obľúbeným jedlám, preto dúfam, že aj tento videorecept si nájde svojich fanúšikov.

20. júl 2020 (pondelok) - 20:26
Doba prípravy:
45 min.
Počet porcií:
16
Náročnosť:
Ľahké

Karbonátky bez vajec, ktoré sú vo vnútri jemné a na povrchu krásne chrumkavé. Perfektné k zeleninovému šalátu, vareným aj pečeným zemiakom. S cesnakovým dresingom alebo pálivou omáčkou si ich určite obľúbite.

27. jún 2020 (sobota) - 12:25
Doba prípravy:
100 min.
Počet porcií:
6
Náročnosť:
Mierne náročné

Fašírky sú u nás veľmi populárne jedlo. Nie sú vôbec zložité na prípravu, mäso si dnes už môžete dať pomlieť čerstvé priamo v mäsiarni alebo ho kúpite pomleté aj v obchode. Rovnako dobre chutia so zemiakovou kašou aj s čerstvým domácim chlebíkom.

Gastro tips