Zobrazujem 1 - 5 z 5 receptov
04. apríl 2021 (nedeľa) - 14:14
Doba prípravy:
15 min.
Počet porcií:
5
Náročnosť:
Ľahké

Vďaka tomuto receptu sa naučíte ľahko a rýchlo pripraviť autentické cesto na sladké palacinky. Pripravte originálne raňajky, elegantný dezert alebo jednoducho lahodné jedlo vtedy, keď naň práve dostanete chuť. Crepas alebo crepes je recept francúzskeho pôvodu. Podľa neho sa palacinky vyrábajú z polotekutého cesta vyrobeného z pšeničnej múky a ďalších prísad, ktoré sa môžu líšiť podľa toho, či ich chceme pripraviť na slano alebo na sladko. Táto verzia receptu je pripravovaná na sladko a dochutená neodolateľnými malinami. Pochutnajte si spolu s nami na tomto chutnom dezerte!

05. október 2020 (pondelok) - 08:49
Doba prípravy:
45 min.
Počet porcií:
8
Náročnosť:
Ľahké

Hrnčeková bublanina. Nie je hádam nič ľahšie. Či ešte len začínate rozvíjať svoje schopnosti, čo sa pečenia koláčov týka alebo potrebujete rýchlo pripraviť niečo naozaj jednoduché - recept na bublaninu je tu pre vás. Každý si do nej môže pridať ovocie podľa vlastnej chuti alebo to, čo má práve doma.

31. júl 2020 (piatok) - 14:23
Doba prípravy:
30 min.
Počet porcií:
4
Náročnosť:
Ľahké

Perník s džemom a čokoládovou polevou patrí medzi tradičné domáce pochúťky. Tento recept je hrnčekový, takže sa nemusíte trápiť s vyťahovaním váhy a zbytočným vážením surovín. Tým pádom ušetríte čas a môžete si fajný koláčik vychutnať skôr.

30. júl 2020 (štvrtok) - 16:33
Doba prípravy:
50 min.
Počet porcií:
4
Náročnosť:
Ľahké

Bábovka. Túto sladkú dobrotu môžete pripraviť na rôzne spôsoby. Tento jednoduchý hrnčekový recept zvládnu aj tí menej skúsení. A bude chutná a jemná.

28. jún 2020 (nedeľa) - 13:56
Doba prípravy:
90 min.
Počet porcií:
8
Náročnosť:
Ľahké

Niektoré recepty sa dedia z generácie na generáciu. Aj tento dezert k nim patrí, ale dostal moderný nádych originality pridaním sladkých zemiakov. Vyskúšajte tento jednoduchý a nezabudnuteľný koláč.

Gastro tips